Dinoworld – wystawa ruchomych dinozaurów

Już od 12 kwietnia w Białymstoku będzie można odwiedzić wyjątkową wystawę, na której zaprezentowanych zostanie ponad 20 ruchomych dinozaurów w naturalnych rozmiarach i kolorystyce. Ekspozycja została wzbogacona o efekty dźwiękowe, a także możliwość wykonania pamiątkowych zdjęć z prehistorycznymi stworzeniami.

Integralną częścią wydarzenia jest ścieżka edukacyjna, przybliżająca historię poszczególnych dinozaurów i zawierająca wiele ciekawostek na temat ich życia, wyglądu i środowiska.

Na odwiedzających czeka również specjalnie przygotowana strefa zabaw, która zapewni atrakcje najmłodszym, a dorosłym stworzy przestrzeń do chwili wypoczynku.

Wystawa będzie dostępna przez ograniczony czas – od 12 kwietnia do 11 maja – w godzinach 10:00–20:00, na terenie Dinoworld Białystok przy ul. Piastowskiej 36.

Najważniejsze informacje:
Miejsce: Dinoworld Białystok, ul. Piastowska 36, 15-207 Białystok
Termin: 12 kwietnia – 11 maja
Godziny otwarcia: codziennie, 10:00–20:00
Bilety: https://goingapp.pl/kup-bilety/dinoworld-bialystok
Dojazd: https://g.co/kgs/Ekjc8iV

Wystawa ma charakter czasowy – warto zaplanować wizytę z wyprzedzeniem.

Informacje i grafika: Dinoworld Białystok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.